Poštovani roditelji  želimo vas obavijestiti o događanju na kojem smo sudjelovali i predstavili se kao vrtić, u subotu 2,2,2019 u 17 h u  Domu kulture Veliko Trgovišće.Naime , na temelju naših postignutih rezultata s djecom dobili smo poziv ravnateljice DV ROŽICA da sudjelujemo na njhovom festivalu MIKROFONČEK i tako zajedno s njima proslavimo 10-godina rada na festivalu sudjelovalo je više vrtića ali sugestija je bila da odaberemo dvoje najstarije djece radi organizacijskih uvjeta.Nas su predstavile naše predškolke Paula i Petra, kraćim igrokazom i pjesmom snješko.Naš nastup bio je prije svega orginalan i drugačiji , kao i cjelokupan koncept našeg odgoja.Često se raspravlja o spremnosti za školu a ja mogu reć na ovom primjeru da kad dijete ima hrabrosti uzeti mikrofon pred ruke i izraziti se na bilo koji način- onda je zasigurno spremno za školske izazove. Sve se odvijalo pred prepunom dvoranom i njima do tad nepoznatom prostoru, a naše predškolke bile su hrabre i samouvjerene.Donosimo vam fotografije kao i linkove nastupa.Dakle, radimo i dalje te možete očekivati još kvalitetnih projekata


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *