Na razini vrtića za djecu je pripremljena torta prijateljstva, a djeca su za svoje prijatelje donijeli u vrtić maleni dar.

Dječji vrtić ‘Hižica’ obilježio dan prijateljstva. – Budući da se rad u vrtiću odvija na principu otvorenih vratiju , djeca jasličke i vrtičke dobi međusobno surađuju, druže se i igraju. Model odgoja u kojem mlađi uče od starijih, a starija djeca imaju prilike vježbati svoje socijalne vještine s mlađima .

Potaknuti takvim ozračjem koje vlada u vrtiću, došli su na ideju da jedan dan posvete prijateljstvu.

Na razini vrtića za djecu je pripremljena torta prijateljstva, a djeca su za svoje prijatelje donijeli u vrtić maleni dar. Potom je uslijedio ples i zabava pod motom: ‘Ljubav je snaga koja sve pokreće’.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *