U organizaciji roditelja i vrtića pripremljen je zajednički roštilj, kao i radionica plastelina

Prvi lijepi sunčan dan nakon nestabilnog vremena, polaznici Dječjeg vrtića Hižica odvažili su se na biciklijadu. Put biciklijade odvijao se iz vrtića u Čakovcu, prema ekološkom imanju OPG Posedi izvan Savske Vesi.

Sveukupno dužine devet kilometara što je jako pohvalno obzirom da su u bicikijadi sudjelovala djeca različite dobi. Djeca su imala prilike na licu mjesta učiti prometna pravila kao i zdravom prijevoznom sredstvu biciklu. Osim biciklijade djeca su uživala igrajući se i istražujući svijet prirode.

U organizaciji roditelja i vrtića pripremljen je zajednički roštilj, kao i radionica plastelina. Po povratnim reakcijama od djece, vrtić u prirodi je nešto što čemo zasigurno više puta organizirati.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *