Prema našim tradicijskim običajima formiran je blagdanski stol, a posebna gošća nam je bila kostimirani lik gospođa Jesen .

Sukladno tradiciji vrtića i u suradnji sa roditeljima, djedovima i bakama polaznici DV Hižica imali su prilike uživati u mirisima i okusima svježe pripravljenih peciva i kolača.

dav

– Prema našim tradicijskim običajima formiran je blagdanski stol, a posebna gošća nam je bila kostimirani lik gospođa Jesen. Ovom svečanošču zaokružili smo niz aktivnosti koje smo s djecom provodili u vrtiću o zdravoj hrani pod nazivom ‘Jedna jabuka na dan doktor iz kuće van’. Bilo je tu još raznih plesova, zagonetaka, kao i recitacija. Svim nazočnima zahvalili smo na dolasku ,a sretna lica njihove djece bila su im najveća radost

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *