VIDEO Iz Vrtića Hižica Snimili Video Za Pjesmu ‘Božić U Srcu’

VIDEO Iz Vrtića Hižica Snimili Video Za Pjesmu ‘Božić U Srcu’

Početkom adventa u Dječjem vrtiću Hižica bilo je aktivno i razigrano. Kako je pjesma i pjevanje u našem vrtiću sastavni dio rada, odlučili smo pokazati kako to izgleda u praksi. Osmišljen je glazbeni projekt gdje je napravljena obrada dječje božićne pjesme ‘Božić u srcu’, a glavna okusnica projekta bila je otići s djecom u studio i snimiti pjesmu. Djeca su premijerno pjesmu izvela u zgradi Scheier na opće oduševljenje publike. Sukladno tradiciji vrtića održana je i bozićna priredba koja je odvikivala dječjom pjesmom, radošču i veseljem. U sklopu priredbe održano je i već sada tradicijsko obiteljsko darivanje, a svrha je bila u vrećicu staviti maleni dar, ali to nije najvažnija stvar. Na kraju je uslijedilo druženje i čašćenje domaćim kolačima koje su pripremili roditelji i vrtić. Za završetak glazbenog projekta odabrali smo posjet II. osnovnoj školi Čakovec, gdje smo se družili s učenicima 2.b i njihovom razrednicom. Glazbeni projekt objedinjen je u glazbenom spotu koji možete pogledati u nastavku.